Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Maszynki do tytoniu

Papierosy dostępne w sklepach niejednokrotnie pozostawiają wiele do życzenia i nie są w stanie sprostać gustom wytrawnych palaczy. Ponadto ich szybujące w górę ceny także zniechęcają do zakupu. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, które z jednej strony pozwala zaoszczędzić, z drugiej zaś uzyskać odpowiednią jakość, jest samodzielne przygotowywanie papierosów. A to jest możliwe dzięki zastosowaniu maszynek do tytoniu.

Jak samodzielnie przygotować papierosy?

Niezbędnym wyposażeniem każdego palacza, który chce samodzielnie przygotowywać papierosy są maszynki do tytoniu. Oprócz tego trzeba się zaopatrzyć w glizy, czyli połączenie bibułek z filtrami, do których wkłada się tytoń. Taki zestaw umożliwi samodzielne wykonanie papierosów, a jedynym dylematem palacza będzie wybór odpowiedniego tytoniu. Trzeba jedynie pamiętać, aby wybrać taki jego rodzaj, który przeznaczony jest do przygotowywania w maszynkach do tytoniu.

Jak się dzielą maszynki do tytoniu?

Podstawowy podział maszynek do tytoniu dzieli je na urządzenia ręczne i elektryczne. Pierwsze z nich są tańsze i bardziej poręczne. Można schować je do kieszeni, by w każdej chwili móc przygotować papierosa. Z kolei maszynki elektryczne to najwygodniejsze urządzenie, które pozwala w krótkim czasie przygotować zapas papierosów. Wystarczy wsypać tytoń w odpowiednie miejsce i nacisnąć przycisk, by susz automatycznie został umieszczony w glizie. Co więcej, niektóre modele dają możliwość regulacji gęstości wypełnienia papierosa. Dzięki temu maszynka pozwala w pełni sprostać indywidualnym potrzebom.

Wybierz maszynkę do tytoniu i samodzielnie przygotuj papierosy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl