Marihuana – co to jest?
Marihuana – co to jest?

Zapewne każdy z Was wie, że marihuana to fascynujący rodzaj roślin, znany ze swoich właściwości leczniczych. Wykorzystanie i uprawa zioła sięgają kilku tysięcy lat, a jego właściwości medyczne i duchowe znane są na całym globie. Lecz pomimo jej popularności, możecie nie do końca wiedzieć, czym faktycznie jest marihuana lub dlaczego na całym świecie pojawiają się tysiące różnych odmian. W tym artykule dowiecie się, jak definiuje się konopie.

czytaj całość »
Akcesoria i dodatki dla palaczy.
Akcesoria i dodatki dla palaczy.

Zauważyłem, że w swoich artykułach zawsze skupiam się konkretnie na danej grupie produktów pomijając równie ważne akcesoria. Może to i dobrze, aczkolwiek w tym przypadku nie mogę zapominać o fakcie, że nasz sklep nie jest monotematyczny. A co za tym idzie? A to, że oprócz kilku konkretnych grup produktów, w ofercie posiadamy również całe mnóstwo przeróżnych dodatków czy gadżetów związanych bardziej lub mniej z motywem przewodnim naszego sklepu. Jestem pewien, że wielu z Was znajdzie w naszej zakładce „Dodatki” coś dla siebie.

czytaj całość »
Najdroższe fajki wodne świata.
Najdroższe fajki wodne świata.

Bogactwo. Ilu ludzi na globie, tyle interpretacji tego słowa. Aktualnie posiadanie dóbr materialnych jest dla wielu ludzi czymś najważniejszym. A co z ludźmi, którzy teoretycznie posiadają już wszystko? Zazwyczaj Ci ludzie w dzisiejszych czasach są doświadczeni technicznie, społecznie połączeni, żądni przygód a co za tym idzie? To że uwielbiają posiadać w swych zbiorach czy majątkach stylowe i niepowtarzalne rzeczy takie jak unikatowe samochody, luksusowe jachty czy prywatne samoloty. Pragną też rzeczy mniejszych gabarytowo lecz niekoniecznie tańszych od przykładowo luksusowego wozu jakim mogą być tytułowe fajki wodne. W ostatnim dziesięcioleciu w samej Wielkiej Brytanii otwarto setki barów z sziszą co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem przez społeczeństwo. Ja na podstawie własnych obserwacji również zauważam niezły wzrost posiadaczy fajek wodnych.

czytaj całość »
Historia Zippo
Historia Zippo

Zarówno prowadzenie bloga jak i samo tworzenie artykułów dla Was jest dla mnie doświadczeniem nowym co jednocześnie staje się dla mnie bardzo ciekawym i przyjemnym wyzwaniem. Podczas pisania sam wiele się uczę i dowiaduję coraz to ciekawszych rzeczy. By blog nie stał się monotonny, staram się proponować różne tematy, dlatego tym razem postanowiłem napisać dla Was artykuł o charakterze historycznym, związanym z kultową już marką zapalniczek benzynowych Zippo. Opiszę historię powstania marki i związaną z nią osobę twórcy i założyciela – Georga G. Blaisdella. Na koniec oczywiście podrzucę Wam kilka ciekawostek dotyczących zapalniczek. Zostańcie ze mną!

czytaj całość »
Przegląd lufek.
Przegląd lufek.

Na naszej stronie internetowej możecie spotkać wiele produktów z tej kategorii. Zbyt duży wybór? Uwierzcie mi… Nic trudnego! W tym artykule uchwycę dla Was w kilku słowach czym i jak zbudowana jest tytułowa lufka oraz podzielę na grupy i opiszę je, żeby ułatwić Wam zakup najodpowiedniejszej dla Was lufki.

czytaj całość »
Najsłynniejsi palacze.
Najsłynniejsi palacze.

Wśród użytkowników i zwolenników marihuany można spotkać wiele sławnych i historycznych postaci. Obecnie następuje racjonalizacja w debatach na ten temat [...]. W tym wpisie przedstawiam Wam listę dwunastu, wyselekcjonowanych przez siebie, postaci ze świata showbiznesu, polityki czy nawet nauki, które siedzą w temacie.

czytaj całość »
Historia i kultura fajek wodnych oraz tytoniu
Historia i kultura fajek wodnych oraz tytoniu

Już od pewnego czasu możemy zaobserwować wzrost zainteresowania fajkami wodnymi. Palenie shishy stało się przyjemnością nie tylko dla młodzieży. Fajki wodne to obecnie jedna z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu. Impreza czy miły wieczór w zaciszu własnego domu często urozmaicane są właśnie poprzez palenie sziszy. Ale czym jest owa fajka wodna? Skąd się wzięła i dlaczego tak zyskała na popularności? Też jesteście ciekawi?
Tym razem odpowiem na te pytania, opowiem również o używce bezpośrednio związanej z sziszami, którą jest tytoń oraz w skrócie opiszę skutki palenia. Zostańcie ze mną…

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium