Jakie bibułki najlepiej nadają się do blantów?
Jakie bibułki najlepiej nadają się do blantów?

Klasyczna metoda palenia suszu roślinnego wymaga użycia bibułek. I choć wydaje się, że ich wybór nie powinien być trudny, mnogość dostępnych rodzajów może przyprawić o zawrót głowy niejednego palacza. Postanowiliśmy przyjść z pomocą i podpowiemy, jakie bibułki najlepiej nadają się do blantów. 

czytaj całość »
Zapalniczka krzesiwowa jako podstawowy atrybut palacza
Zapalniczka krzesiwowa jako podstawowy atrybut palacza

Każdy palacz zawsze musi mieć pod ręką źródło ognia. Zapalniczka jest zatem jego atrybutem, który pozwala odpalić papierosa, a jednocześnie wyróżnić się z tłumu. Nie dziwi więc fakt, że wybór zapalniczki jest bardzo istotny. Warto zawrócić uwagę zarówno na jej wygląd, jak i na niezawodność działania. Jednym z najpopularniejszych produktów tego typu są zapalniczki krzesiwowe. Dowiedz się, dlaczego są one podstawowym atrybutem palacza. 

czytaj całość »
Top dziesięć przydatnych gadżetów do palenia
Top X przydatnych gadżetów do palenia

Prawdziwi miłośnicy palenia celebrują czas spędzany przy dymku. Jest to dla nich chwila niezwykłej przyjemności, dokładają więc wszelkich starań, aby była naprawdę wyjątkowa. W tym celu gromadzą liczne akcesoria, które sprawiają, że palenie jest jeszcze przyjemniejsze. Poznaj top X przydatnych gadżetów do palenia.

czytaj całość »
Podwójna filtracja w bongu - jak to działa?
Podwójna filtracja w bongu - jak to działa?

Nie od dziś wiadomo, że dym ma niekorzystny wpływ na zdrowie. Mimo to nie brakuje zwolenników palenia, którzy niezwykle sobie cenią czas spędzony przy dymku. Wielu z nich coraz bardziej świadomie podchodzi jednak do swojego nałogu i stara się zminimalizować niekorzystne działanie dostających się do płuc substancji. Doskonałym sposobem, aby to zrobić, jest stosowanie bonga z podwójną filtracją. Dowiedz się, jak to działa.

czytaj całość »
Skąd wzięła się szisza?
Skąd wzięła się szisza?

Palenie ziół od wielu wieków ma zwolenników na całym świecie. Jedni z nich wybierają tradycyjne metody skręcania suszu, inni zaś wolą posługiwać się specjalistycznym sprzętem, który przenosi palenie na wyższy poziom i gwarantuje niezapomniane doznania. Doskonałym przykładem jest szisza o bogatej, wielowiekowej historii. Dzięki nam poznasz jej początki i dowiesz się, skąd się wzięła.

czytaj całość »
Najczęściej powielane mity na temat CBD
Najczęściej powielane mity na temat CBD

Konopie zawierają ponad czterysta naturalnych związków leczniczych, choć fakt ten na ogół jest pomijany ze względu na niechlubną sławę tych roślin. Wynika ona z faktu, że niektóre z zawartych w nich substancji mają działanie odurzające. Z pewnością nie należą do nich kannabinoidy CBD, ale mimo to wiele osób przypisuje im niewłaściwe działanie. Dzięki nam dowiesz się, jakie są najczęściej powielane mity na temat CBD.

czytaj całość »
Jak dobrać dyfuzor do bonga?
Jak dobrać dyfuzor do bonga?

Bongo jest to specjalny rodzaj fajki, która przeznaczona jest do palenia suszu, ziół, różnorodnych koncentratów, a nawet oleju i wosków. Charakteryzuje się ono przede wszystkim tym, że dym przychodzi przez filtr wodny, który pozwala zatrzymać część szkodliwych substancji. W celu jeszcze skuteczniejszego oczyszczenia dymu, stosuje się bonga z podwójną filtracją. Ich ważnym elementem jest dyfuzor. Dowiedz się, jak go wybrać.

czytaj całość »
Jakie zalety ma ceramiczne bongo?
niebieskie bongo

Palenie suszu ma wielowiekową tradycję i szerokie grono zwolenników. Aby było ono jednak możliwe, konieczne jest użycie specjalistycznego sprzętu, którego doskonałym przykładem jest bongo. Na ogół wykonane jest ono ze szkła lub akrylu, choć może być także wytwarzane z innych materiałów, jak chociażby ceramika. Dowiedz się, jakie zalety ma ceramiczne bongo.

czytaj całość »
Dla każdego coś miłego czyli przewodnik po bletkach smakowych
bibułki do papierosów

Miłośnicy palenia dzielą się na kilka grup. Jedni preferują bonga, inni wolą lufki, wielu zaś wybiera metodę palenia suszu w formie skręta. Lubią oni samodzielne przygotowanie, a także możliwość wyboru bletek. Trzeba bowiem wiedzieć, że niezbędnym elementem wyposażenia każdego zwolennika skrętów są specjalne bibułki, które mogą występować w wielu wariantach, w tym także w smakowych. Skorzystaj z naszego przewodnika po bletkach smakowych.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl